Masa başı işler en az hareket edilen meslek grupları arasında yerini almaktadır. Uzun zaman boyunca haftanın en az 5 günü saatlerce ekran başında çalışmak pek çok sağlık sorununa, ağrılara ve hatta obeziteye sebebiyet verebilir. Muhtemel sorunların önüne geçebilmek için çalışırken gerçekleştirebileceğiniz bir kaç egzersiz önerisine de göz atabilirsiniz.

Hem uzun süreli oturarak hem de birbirinden sağlıksız besinleri tüketerek ister istemez bölgesel kilo alımına sebebiyet vermekteyiz. Durumun üstesinden gelebilmek adına egzersiz ve sağlıklı olabilecek bir diyet programını uygulamamız kilolarımızı kontrol altına almamıza destekleyici olabilir. Üstüne üstlük yaz aylarının gelişi ile birlikte açılan vücudumuz kilolarımızın da ortaya çıkmasına neden olmaktadır.  Ofisin içerisinde mümkün  olduğunda hareket etmeye gayret gösterin. Oturduğunuz yerden yapılabilecek egzersizler ile vücudunuzun hamlamasını önleyebileceğiniz gibi kiloların o bölgelerimize yerleşmesine de engel koyabilirsiniz.

Son dönemlerde özellikle bayanların çok sık bahsettiği ve tercihleri arasına yerleştirdiği es16 gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasında destekleyici olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamızda destekleyici olabilir.

Es16 İçeriği ; C vitamini 54 mg, L-carnitine 69 mg, E vitamini 7 Mg, Salep Orchidaceae 62 mg, Yeşil çay ekstresi 96 mg, Lotus yaprağı ekstresi 172 mg, Üzüm çekirdeği ekstresi 40 mg içermektedir.

Es16 Kullanımı ; Sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce 1 kapsül almanız önerilir.

Es16 Kimler Uyarı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Beklenmeyen bir etki olduğunda doktorunuza müracaat edin.
  • Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise doktorunuza veya eczacınıza bildirin.
  • İçerisinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emzirenler ve 18 yaşın altındakilerin kullanması önerilmez.

5e1eef3c25dbd5d539f2bb48faa1c8ff

Es16 Kullanıcı Yorumları 

Sizlerde es16 hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız kullanıcı yorumlarından öneri ve görüşlerini bildirebilirsiniz.

Es16 Nereden Bulabilirim?

Uygun ve hesaplı kampanyalarımızdan faydalanarak es16 ürününü temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerinden de temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra es16 ürününü sizlerde https://www.es16sitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte temin ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Es16 Avrupa Sipariş ; Ukrayna, Avusturya, Norveç gibi bütün Avrupa ülkelerine ürünlerimiz orijinal ve faturalıdır. Hızlı kargo ve güvenilir alış veriş garantisi ile gönderilir. Western Union, Ria Express, Kredi Kartı, Money Gram gibi kolay ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek ödeme yapabilirsiniz.

 


  • ES 16 Sipariş

    ES16 Sipariş
  • ES 16 Avrupa Sipariş

Orijinal ES16
ES16
Orijinal ES16 Sipariş
ES16 Satın Al

ES16 Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | ES16 | ES16 İçeriği - RSS - Google Sitemap
ES16 Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden es16sitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Araç çubuğuna atla
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax epimedyumlu macun orjinal rogaine