Vücuda giren besinler parçalandıktan sonra enerjiler yani kaloriye dönüşür. Eğer kalori o gün yakılmazsa vücutta birikmeye başlar. Biriken kaloriler yağlara dönüşür. Metabolizma hızınız düşer ve vücudun ağırlığı artar. Vücutta artan bu yağ miktarı ise fazla kilolara sebep oluyor.

Bu fazla kilolar kişide birçok sağlık problemine neden oluyor.

1-Vücut sağlığını bozuyor.

Damarlarda oluşan yağ birikiminden dolayı kalp rahatsızlıkları, kolesterol, şeker, tansiyon gibi uğraşması zor hastalıklar vücudunuzda baş gösterebilir.

2-Psikolojik etkiler

Aynaya baktığınız zaman kendinizi çirkin görmek, birtakım psikolojik etkiler oluşturabilir. Aşırı kilolar öz güven düşüklüğüne sebep olurken içeri kapanmanıza kendinizi düzgün ifade edememenize kadar ilerler. Daima büyük kıyafetler giymek sizi üzecek ve maalesef yaşınızdan büyük gösterebileceksiniz. Bundan dolayı motivasyonunuz düşecek. Düşen motivasyon ile işlerini düzgün yerine getiremez, yaşamdan geri kalabilirsiniz.

3- Vücut ağrıları

Vücutta ağrılar ortaya çıkar. Kalça ağrıları, omurga ağrıları, eklemlerde özelikle dizlerde ağrılar oluşabilir. Fazla kiloların eklemlere yaptığı ağırlık eklemler için oldukça tehlikeli. Her fazla bir kilonun eklemlere yüklediği ağırlık 4 kilo. Bu da eklemlerde özellikle düzlerde ağrıları artıyor hatta kireçlemeye kadar ilerliyor.

4- Duruş bozukluğu

Büyük göğüsler nedeniyle sırt ağrıları meydana gelebilir. Kilo aldıkça büyüyen göğüs yağları kişiyi öne doğru çektiğinden, yanlış duruş bozuk sebebiyle sırt ağrıları oluşur.

5-Günlük yaşantı da aksaklıklar

Fazla kilolar nedeniyle oluşan sürekli yorgunluk, merdivenlerden çıkmakta yaşanan zorluk, nefes nefese kalmak, koşamamak, tempolu yürüyüşte zorlanmak gibi günlük yaşamsal aktivitelerini engelleyebilir.

6-Cilt problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Aldığınız fazla kilolar, cildinizin esnekliğini bozarak çatlamasına sebep olacak. Cildinizde yarıklara benzer vücut çatları meydana gelecek ve fazla kiloların yanında bir de vücudunuzdaki çatlaklar ile uğraşacaksınız.

Hayatınızı sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşamak için fazla kilolardan kurtulmalısınız. Yoksa bir kere geldiğiniz hayatı istediğiniz gibi yaşamayacaksınız. Bu yüzden elinizden gelenin fazlasını yapın ve kilolarınızdan uzaklaşın. Fazla kilolardan kurtulma için pek fazla yöntem vardır. En önemlisi diyet ve spordur. Bunun yanı sıra metabolizmanızı hızlandıracak çeşitli şifalı bitkilerden ve bu şifalı bitkilerden yapılan tabletlerden tüketebilirsiniz. S16 hapı da bu konuda size yardımcı olacaktır. İçerisinde bulundurduğu Üzüm Çekirdeği, Lotus Yaprağı,Yeşil Çay, Salep, E Vitamini, L-Carnitine, C Vitamini maddeleri sayesinde sağlıklı kilo vermenizi destekleyebilecektir. Unutmayın sağlıklı vücut ile daha güzel günler yaşayabilirsiniz.


  • ES 16 Sipariş

    ES16 Sipariş
  • ES 16 Avrupa Sipariş

Orijinal ES16
ES16
Orijinal ES16 Sipariş
ES16 Satın Al

ES16 Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | ES16 | ES16 İçeriği - RSS - Google Sitemap
ES16 Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden es16sitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Araç çubuğuna atla
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax epimedyumlu macun orjinal rogaine